KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16283265
nr 1628 3265
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Cirkus. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 78x39 cm, yttermått inklusive ram: 93x54 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:56:07
17/6 19:37:44
17/6 19:47:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor